Aktualny czas

Ulti Clocks content
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Projekt - Super Dziecko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Jastrzębski   
poniedziałek, 11 maja 2015 19:18

 

Dorota Zawadzka

 

Psycholog rozwojowy. W latach 1992 -2005 wykładowca w katedrze psychologii rozwoju a następnie psychologii wychowawczej  na Wydziale Psychologii UW. Oprócz zajęć kursowych prowadziła autorskie fakultety dla studentów "Telewizja dla dziecka" i "Świat według dziecka". Do 2007 prowadziła zajęcia z psychologii rozwoju człowieka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

 

 

 

 

Współpracuje z rzecznikiem Praw Dziecka. Od lipca 2011 jest doradcą Rzecznika Praw Dziecka i zasiada w Społecznej Radzie Doradców.

Popularyzuje wiedzę z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej w ramach wykładów i szkoleń dla nauczycieli wszystkich typów szkół oraz rodziców.

Prowadzi szkolenia motywacyjne oraz warsztaty dla pracowników korporacji np. Volkswagen Polska, Unilever Polska, Procter & Gamble, Aviva.

Jest współautorką projektu "Bezpieczne media", który zaowocował w 2001 między innymi wprowadzeniem do TVP i innych stacji oznaczeń dotyczących ograniczeń wiekowych dla widzów programów telewizyjnych.

Autorka, współautorką wielu programów w telewizjach zarówno publicznych jak i komercyjnych. Zyskała popularność jako prowadząca w latach 2006?2008 program "Superniania" na antenie telewizji TVN.

Ekspert w sprawach wychowania i relacji międzyludzkich w programach wielu stacji telewizyjnych i radiowych.

Współdziała między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji, Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Jest współautorką pomysłu konkursu "Świat przyjazny dziecku" realizowanego przez KOPD i od samego początku zasiada w jego kapitule.

Zaangażowała się w działalność wspierającą nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie, czynnie uczestnicząc w posiedzeniach komisji sejmowej i senackiej.

Przeprowadziła kilka ogólnopolskich serii wykładów i szkoleń, w których wzięły udział tysiące nauczycieli z całej Polski.

W swoich wykładach skupia się na wspieraniu modelu pedagogicznego opartego na ścisłym kontakcie i współpracy wszystkich stron biorących udział w procesie edukacyjnym.

Jej prelekcje na temat wzmacniania autorytetu nauczyciela, czy też doskonalenia technik motywowania spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem ze strony słuchaczy.

 

Kliknij, aby powiększyć  plakat.

 
© 2008 Zespół Szkół w Gardnie | Joomla 1.5 Templates by vonfio.de